Број на оглас: 2317850
Објавен на: 31.03.2020, 11:47
1 / 5

Se prodava kuca - SHTEPI DHE SHITORE AFER BINGO BASHKIMIT

190.000 €
Број на соби:
8
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
11 noemvri
Auto Plac Dizi
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Куманово

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Shitet shtepia afer Bingo Bashkimit, me te gjitha dokumentacionet e rregullta.
Shtepia gjendet ne rrugen "11 NOEMVRI" nr.36.
Shtepia posedon, katin e par, katin e dyte dhe eshte e pershtatur per 2 familje..
Shtepia posedon gjithsej 8 dhoma dhe siperfaqe prej 180m2 prej te cilave 4 dhoma plus banjo ne katin e par dhe 4 dhoma plus banjo ne katin e dyt.
Shitorja eshte ne rrug kryesore me pozit shum te mire dhe profitabile me siperfaqe prej 90m2 ku posedon edhe podrumin afarist.
Shtepia posedon edhe garazh.
Trolli i shtepis posedon gjithsej 300m2.

Per me shum informata: +38978219274