Број на оглас: 1992097
Објавен на: 31.03.2020, 11:47
1 / 3

Roletna i Pokrivka na tovaren prostor za opel zafira

20 €
Auto Plac Dizi
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Куманово

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Original Roletna i Pokrivka na tovaren prostor ili pokrivka na zadnite sedisti za Opel Zafira A od 1999 do 2005 godina.

Ceni:
Roletna 50evra
Tepikot za pokrivka 20evra.

Moze pratka i po kargo.

Tel: 078-219-274