Број на оглас: 975139
Објавен на: 19.11.2020, 20:09
1 / 5

EXTRA BMW sportski casovnik so silikonsko meko remce

690 МКД Цената е фиксна
Купи онлајн
Станете Премиум член

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Останато

Вид на оглас: Се продава


BMW стилски спортски саат со сликонско ремче во црно/сина комбинација на бои.
- Материјал: Stainless Steel и силиконска пластика,
- Дијаметар: околу 4,4cm
- Дебелина: околу 1,1cm
- Должина на ренчето: 23cm
- Ширина на ремчето: 2,1cm

Можна испорака низ цела Македонија со карго службите.