Број на оглас: 972618
Објавен на: 04.01.2019, 17:06
1 / 1

TEZGA

100 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


PAZARDZISKA TEZGA MONTAZNA JAKA I FUNKCIONALNASO DIMENZII1X3METRI