Број на оглас: 948999
Објавен на: 14.07.2019, 17:00
1 / 9

ramki

100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Вид на оглас: Се продава


Професионална изработка на рамки за слики,блинд рамки за затегнување на платна (голем избор),уметнички слики,урамување на слики,штафелаи за цртање,затегнати платна,грундирани платна и се што е поврзено со уметноста...