Број на оглас: 94207
Објавен на: 05.03.2021, 16:21
1 / 5

ПОПРАВКА И СЕРВИС НА КОМПЈУТЕРИ, ДВД, АВТО ЦД,

500 МКД Цената е фиксна
Goran
ul zil vern
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Аудио-видео

Вид на оглас: Се продава


СЕРВИСИРАМ АВТО ЦЕДИЊА. КИНЕСКИ РАДИЈА НЕ СЕВИСИРАМ, ДЕКОДИРАЊЕ НА АВТО РАДИО ОД 500 ДЕНАРИ ПА НАГОРЕ, СЕРВИС НА ПОЛОВНИ КОМПЈУТЕРИ, И ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП, И ЛЦД МОНИТОРИ,ТАБЛЕТ, Delovi za Laptopi, Display -Ekrani , Hard Diskovi ,adapteri, tastaturi, Moze i so moja montaza НАЈ ДОБРИ ЦЕНИ ВО ГРАДОВ И ПОШИРОКО.mail// gorangogocv@gmail.com