Број на оглас: 928397
Објавен на: 16.01.2021, 19:52
1 / 5

JOHN DEERE 2O 30 I INDUSTRISKA KORPA ORGINAL

6 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


TRAKTOROT E VO ODLICNA SOSTOJBA SO ORGINAL KORPA I TOA INDUSTRISKA JOHN DEERE MOZE I ODELENO SAMO TRAKTOROT .