Број на оглас: 857370
Објавен на: 18.08.2019, 18:11
1 / 11

IZDAVAM APARTMANI VO KRUSHEVO

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
60 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам апартмани во Крушево со посебен влез, купатило, кабловска TV и загревање. Одлично место за одмор, спорт, рекреација и чист воздух.