Број на оглас: 852552
Објавен на: 22.09.2020, 12:06
1 / 12

Kalapi za vestacki kamen

По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477