Број на оглас: 849671
Објавен на: 30.04.2019, 11:25
1 / 12

Изработка на подароци од Ваши фотографии

200 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Останато

Вид на оглас: Се продава


Изработуваме персонализирани подароци од Ваши фотографии!!!
Вашите фотографии ги печатиме на чаши,сложувалки,подлоги за глувчиња, приврзоци,ќерамички плочки,украсни камења, магични чаши,термоси за патување и детски термоси, навлаки за перници,лигарчиња,кригли ....
Вашите фотографии ги печатиме и на магнетни сложувалки, а и изработуваме Ваши фотографии со магнетна позадина за на фрижидер!
НОВО! Вашето лого, текст или фотографија ги печатиме на кафе сет составен од филџан, тацна и лажиче, како и на алуминиумски спортски шипиња за вода!
За секого по нешто!
Цени - Најевтини во Македонија!!!
Квалитетот е извонреден!
Вашите фотографии можете да ги праќате на dikartfotopodaroci@yahoo.com
Побарајте не на Фејсбук:
Дик-Арт Фото Подароци
Праќаме насекаде низ Македонија
ПОДАРЕТЕ НАСМЕВКА !!!
Информации на
075/602-105 077/529-777

 Фото Подароци