Број на оглас: 847583
Објавен на: 28.03.2020, 23:35
1 / 3

Mercedes E-220CDI (W211) senzor

2.200 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E-220CDI
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


prodavam senzor za E-220 CDI od 2002-2006god. nov ne staven, po greska mi e donesen.