Број на оглас: 794952
Објавен на: 06.02.2020, 18:21
1 / 1

Резервни делови за лаптопи

По Договор

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат голем асиртиман резервни делови за лаптопи од сите брендови HP,ASUS,IBM,ACER,SAMSUNG,DELL нови и половни
екрани (сите големини) - нови и половни
мемории - DDR1, DDR2, DDR3
матични плочи за лаптопи
флет кабли
инвертери
маски
конектори за струја
камери
тастатури (нови и половни)
и многу други делови
Доколку нешто ви треба пишете со e-mail што ви треба, а ние во најкусо време ќе ви одговориме
Цени по договор.
e-mail: cyber_petar@yahoo.com
viber: 076476017

Испорака низ цела Македонија со карго.