Број на оглас: 789787
Објавен на: 23.05.2020, 23:38
1 / 2

LED LAVA SAMURAI unisex srebren sat saat casovnik

590 МКД Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Останато

Вид на оглас: Се продава


Уште еден прекрасен додаток во вашиот сет акцесоари, сребрен лава саат со црвени и сини лед диоди.
Димензии:
Должина 220mm.
Ширина 25mm.
Дебелина 1,5mm-10mm.
Цена 590,00 денари.

Можност за испорака на целата територија на Македонија преку курирските служби.