Број на оглас: 742429
Објавен на: 12.08.2020, 00:18
1 / 2

kuka vo centar ekstra cena za plakanje vo kes

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Kiro spandjov

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kucata e odalecena samo 200 metri od gradskiot plostad,se naogja na glavna ulica,ima golem dvor i pomosni prostorii pozadi kuka.cist imoten list