Број на оглас: 733710
Објавен на: 23.06.2018, 09:40
1 / 10

Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Вилата е издадена за Нова Година и Божиќ

Се издава викендица на 10км од Пехчево, во близина на изворот на река Брегалница. Опколена е со прекрасна борова и букова шума, во близина се наоѓаат спортски терени, пешачки патеки и познатите Пехчевски водопади, прекрасно место за спорт, одмор и рекреација.