Број на оглас: 723082
Објавен на: 28.04.2019, 05:18
1 / 5

kuka

150.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
10
Квадратура:
288 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
120 m²
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kuka na tri sprata so moznost za izgradba na potkrovje.dvorno mesto od dvete strani nas.Biljanini izvori najdobra lokacija vo Ohrid samo 350m od ezero pozadi h.Milenium. .mozna zamena za stan do 80m2 so doplata.za zamena druga cena