Број на оглас: 671757
Објавен на: 21.08.2019, 09:13
1 / 8

Se prodava kukja vo Kichevo

45.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
9
Квадратура:
250 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Луксузен
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со комплетна документација, на мирна локација, со голем двор .
ЕКСТРА ПОНУДА!!!
.