Број на оглас: 575959
Објавен на: 02.08.2020, 12:05
1 / 8

PRODAVAM ILI MENUVAM

700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
88 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2007
Година на реновирање:
2007
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Gjorce Petrov

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


STANOT E VO ODLICNA SOSTOJBA SO IMOTEN LIST, STANOT E SO 3 SPALNI SOBI PLUS GOLEMA DVEVNA SOA KUJNA I TRPEZARIJA EDNO GOLEMO KUPATILO I EDNO MALO WC DVE TERASI SE VO STANOT E VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA POTREBA OD RENOVIRANJE GRADBA 2007 GODINA, LOKACIJA GJORCE PETROV 2 KAJ OCNATA BOLNICA (PORANESNA BOLNICA SV.LAZAR) ILI MENUVAM ZA POMAL STAN VO GJORCE PETROV ITNO!!! CENA 690 EURA/M2