1 / 2

Се продава деловен простор во строгиот центар на Кавадарци!

По Договор
Состојба на предмет
Нов
Квадратура
56 m²
Греење
Струја

Се продава деловен простор од 56 м2 во строгиот центар на Кавадарци.
За повеќе информации на:
075637606
075949333

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од: