1 / 2

SE PRODAVA PLAC VO STAJKOVCI 530 m2

55 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура
530 m²
Тип на земјиште
Градежно

Se prodava plac vo Stajkovci so povrsina od 530 m2, cist imoten list.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: