1 / 8

Gumi KUMHO ECSTA PS71 245/40 + 275/35 ZR19 Гуми

320 €
340 €
Испраќам по карго
Тип на гуми
Летни Гуми
Ширина
245
Висина
40
Дијаметар
19

Комплет гуми користени пола година, купени од Словенија. Ја чувам сметката за потврда.

245/40 ZR19 98Y предни
275/35 ZR19 100Y задни

Treadwear 320

Возени на BMW F10 535D 2012.
Ги продавам само затоа што купив поголеми бандажи и гуми.

KUMHO се Јужно Корејски гуми, меѓу најдобри од средна класа, а се споредуват и со гуми од висока класа. Препознатливи по добра издржливост.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од: