1 / 12

Стан во Кисела Вода поволно

115.000 € Цената е фиксна
Број на соби
4
Квадратура
93 m²
Греење
Централно
Спрат
7 кат
Тип на станот
Во Зграда
Состојба
Реновиран
Опрема
Наместен
Лифт
Да
Година на реновирање
2021
Број на балкони
3 Балкони
Број на бањи
2
Подрум
Да
Број на паркинг/гаража
1 Паркинг
Ориентација
Југоисток
Адреса
Ul. Lokov

Се продава стан во Кисела Вода на мирна локација, во непосредна близина на две училишта и три градинки. Одличен распорд од 3 спални соби, голем салон, кујна и трпезарија, утилити, два тоалети и три балкони со отворен поглед на Водно од едната и Скопје од другата страна. Во близина на станот има паркови, неколку маркети, месари, кафе барови. Станот е комплетно реновиран, се продава наместен со целокупен мебел и бела техника и е веднаш вселлив. ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ И ПОВЕЌЕ ФОТОГРАФИИ КОНТАКТИРАЈ ТЕ НА 070270748 Свето

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: