Број на оглас: 4143964
Објавен на: 02.12.2021, 16:04
1 / 7

Internet kafe

20.000 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Отстапување на разработен Бизнис

Вид на оглас: Се продава


Se prodava internet kafe vo samiot centar na Tetovo
Lokalot e opremen so
Ventilacija
Sank
Tepison niz celiot lokal
Komplet so site raboti samo da se pocne so rabota
2 sony5 +tv55’+separe
3 sony4 + tv55’+separe
15 pc +masa+stolica gejmerska