Број на оглас: 4142833
Објавен на: 14.01.2022, 12:21
1 / 8

RENAULT MEGANE 2 1.9DCI

1.550 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AVTOMOBILOT E VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA SO NAJDOBRIOT I NAJ EKONOMICNIOT MOTOR 1.9DCI SEGA SERVISIRAN GOLEM I MAL SERVIS MALA POTROSUVACKA 5L NA 100KM
OD OPREMA POSEDUVA

CLIMATRONIK
BOARD KOMPIUTER
ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI
AIR BAG
ABS
CENTRALNO
POLU KOZEN ENTERIER
ALU FELNI SO NOVI GUMI