Број на оглас: 4141782
Објавен на: 10.01.2022, 12:06
1 / 7

Balkonski vrati-Aluminiumski

По Договор

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Balkonski vrati-Aluminiumski - termopan staklo dimz 70 na 243
I edna fiksen prozor so prozor vo sredina dim 256 x 75 visina na prozor 125 termopan