Број на оглас: 4130685
Објавен на: 20.01.2022, 19:19
1 / 9

Se prodava CITROEN C5

123 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Citroen C5 2.0/140ks vo odlicna sostojba
Registriran cela godina
Napraven kompleten servis(maslo, filtri, kais..)
Full oprema (Exclusive model)
Kontakt- 071 34 30 30