Број на оглас: 4113868
Објавен на: 03.01.2022, 00:22
1 / 4

NIVA POKRAJ AVTOPAT ГЕВГЕЛИЈA-SKOPJE 5,306 m2.

12 € Цената не е фиксна
Квадратура:
5306 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva so povr{ina od 5306 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se grani~i so avtopatot Гевгелија-Skopje 4 km од Гевгелија кон Скопје.
Cena 12 еур/м2.
Kontakt tel. Gevgelija: Vlado 075/510-236,
Skopje: Kiril 075/543-554