Број на оглас: 4108166
Објавен на: 09.11.2021, 19:40
1 / 12

AUDI A6 3.0 TDI KAKO NOVO

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PRODAVAM AUDI A6 3.0 TDI GOD 2006 REGISTIRANO CELA GOD SERVISRANO KOMPLET SO NAJ FULL OPREMA KOLATA VREDI DA SE VIDI ZA KES EXTRA CENA MOZE ZAMENA POVISE INFO 071452320