Број на оглас: 4106963
Објавен на: 11.01.2022, 10:48
1 / 3

Skuter Boatian 50cc. Vo dobra sostojba.

По Договор
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2007
Модел:
50cc
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Boatian skuter 50cc 2007 godina. Skuterot e so dokumenti i e dobro zacuvan.
Za poveke info na tel: 078-229-604.