Број на оглас: 4106621
Објавен на: 22.11.2021, 09:47
1 / 12

AUDI A5

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A5
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A5 3.0 tdi Quatro 2012g🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Plateni davacki do registracija
Full oprema uvoz shfajcari
Servisiran novi gumi tri kluca