Број на оглас: 4103814
Објавен на: 24.10.2021, 17:54
1 / 4

Gumi so bandazi OFF-ROAD

1 €
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
6J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
110
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
75
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat Kompletno zdravi se gleda i na slikite. 4gumi komplet so bandazi OFF ROAD izvadeni od suzuki.
Info na tel. 075-213-215