Број на оглас: 4103350
Објавен на: 15.01.2022, 09:40
1 / 11

Volkswagen Polo 1.2 Benzin /Plin

5.250 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2010
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2022
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin Plin 2010 godina 150.000km so full oprema servo volan klima abs ars air bag elektrika stakla elektrika retrovizori centralna brava so 2 klica orginal na dugme cd radio na tach so kamera Alpina orginal aluminski bandazi i dr kolata e vo odlicna sostojba bez dodatni volzuvanja vo nea poveke informacii na telefon 077642730 Boris 5250 evra - registrirana cela godina