Број на оглас: 4099323
Објавен на: 09.12.2021, 14:03
1 / 9

gumi 31x10.5-15 NEXEN ❄️❄️

99 €
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
Останато
Висина:
Останато
Дијаметар:
Останато
Zoran
Струмица
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078-333-158 viber

isporaka za 1 raboten den

- poveke brendovi i modeli na lager