Број на оглас: 4094858
Објавен на: 30.11.2021, 13:12
1 / 7

Gumi Continental 225/55/16

4.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi 2 parcinja zimski continental 225/55/16 odlicni dvete za 4500den. (vozeni samo sezonski)
ZVONETE NA 072209682