Број на оглас: 4092676
Објавен на: 05.12.2021, 10:18
1 / 5

BANDASI 195-55-15 ZIMSKI

170 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


BANDASI 195-55-115
GOLF 5
PASSAT 2005-2014
TOURAN 2004-1014
4 ZIMSKI GUMI DOBRU SI
2 MISELIN