Број на оглас: 4091988
Објавен на: 26.11.2021, 10:09
1 / 2

ALU BANDASI-VW.. SEAT..AUDI..SKODA...

299 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
Останато
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Останато
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
Останато
Висина на гума:
Останато
Дијаметар на гума:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT ALUMINIUMSKI BANDASI
ODGOVARAAT NA POVEKE TIPOVI NA VOZILA... 225.40.R18.. BANDASITE SE NOVI... ZA CENA I DR INFO NA TELL
078-387-379 MIKI
078-387-379 MIKI