Број на оглас: 4087043
Објавен на: 17.01.2022, 13:00
1 / 12

BMW 520 M-FACELIFT 163HP 2008 190000KM

8.500 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
520
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.11625
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава БМВ 520 163 КС M-Facelift 2008 на 190 000 км реални и докажувачки со овластен сервис регистрирано до 07/22 со зелена карта , сервисирано пред 3000 км , атест на клима фолии , сервисна книшка до последен км слики во прилог увоз Германија Штутгарт 2015 год три клуча и многу опрема со 19 ки оргинал М бандажи со НОВИ ЗИМНИ ГУМИ 2021 со 0КМ И ЛЕТНИ гуми 50/2020