Број на оглас: 4081918
Објавен на: 01.12.2021, 12:31
1 / 12

Citroen C4 1.6hdi 92ks 2013god

7.500 €
Марка:
Citroen
Модел:
C4
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2022
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klimatronik,abs,esp,bord,tempomat,airbag,isofix sedista,parkin senzori......napraven golem servis maksimalno e socuvana