Број на оглас: 4080065
Објавен на: 10.01.2022, 12:23
1 / 12

Audi A5 3.0 TDI QUATTRO

10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A5
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
176 kw / 239 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava audi 3.0 tdi 240hp quattro.
Kolata e vo besprekorna sostojba smeneti se ulje so site filtri pred 200km i komolet novi diskovi so plocki. Kolata e mnogu ekonomicna (8L vo grad 5L na otvoreno)
Garantiram! Kolata moze da se proveri kaj sakate po vas izbor. Se si funkcionira bez greska. Moze zamena za vozilo do 3500 4000 evra maxx. Makedonski tablici!!!!
Poliranje celosno profesionalno bez nitu 1 grepka e voziloto!!!!!! Kolata e registrirana na mk tablici!!!!!! Za zamena cena 11.000€