Број на оглас: 4071902
Објавен на: 20.01.2022, 13:25
1 / 12

Vw Passat B7 2.0 TDI (170ps) DSG 4-Motion -11

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VW PASSAT B7 2.0 TDI (170kc)DSG 4-Motion✅
God:2011 (BluemotionTechnology) 4 X 4
Ful Oprema ( HighLine )
Uvezen od 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Plateni davacki do Reg
4 Novi Gumi ( Dva Kluca )
Sacuvan do Max
Vo besprekorna Sostojba👌
Vredi da se Vidi
Proverka po vasa Zelba👍
Moze Zamena
Samo na Tel: 071-553-111
: 070-712-005