Број на оглас: 4070109
Објавен на: 04.12.2021, 10:44
1 / 5

AUDI A4 2.5 TDI S-LINE FUL PERFEKTNA

4.450 € 4.750 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motior podvozje i dr.Ima ful oprema i sve funksionalno.Regisstrirana do 02-2022g.i seevisirano kompletno.Cena za kes 4450e.Moze i zamena.