Број на оглас: 4069209
Објавен на: 21.10.2021, 13:43
1 / 7

Se prodava plac

1 €
Квадратура:
3000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac na patot Berovo-Strumica na mesto vikano Slivnica so direkten vlez od glavniot pat i pristap do elekticna energija pogoden za vikendica