Број на оглас: 4061553
Објавен на: 23.10.2021, 08:43
1 / 6

Hyundai ix35 1.7 CRDI 2011 God.

8.900 €
Марка:
Hyundai
Модел:
ix35
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai IX35 1.7 CRDI 85 kw 116 KS
Voziloto e carineto so dokumenti spremni za registracija
Cena 8900 Evra carineta do registracija
Za poveke info 075 339 342