Број на оглас: 4053000
Објавен на: 30.12.2021, 14:33
1 / 1

Se izdava dukan na solunska

1 €
Квадратура:
32 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Dve prostoti nova pvc dograma