Број на оглас: 4051608
Објавен на: 16.10.2021, 10:48
1 / 8

Mercedes E270 cdi - Zamena

4.200 € 4.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes e klasa 270cdi ful oprema, abs, esp, komandi na volan, al. bandasi, centralno, tempomat, park senzori napred i pozadi. Moze zamena za nesto poevtino so vasa doplata so realni ceni.ZA ZAMENA CENATA E 4500EUR.