Број на оглас: 4043512
Објавен на: 19.12.2021, 14:02
1 / 3

Huawei y6 2017

3.500 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
Y6 2017
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Podavam huawei y6 2017, mn zacuvan. Prv gazda, so kutija komplet. Malku koriten, ke se uverite i sami. Baterija drzi. So nova maska na preklop.