Број на оглас: 4042890
Објавен на: 23.10.2021, 11:22
1 / 3

Se prodava hamaci teken 250cc

1.900 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
2021
Модел:
Hamaci teken

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e star 3 meseci ima 1 god garancia reg uste 2 kuferi stranicni redovno servisiran ima pominato 3000 km 6 brzini za poveke informaci javetese