Број на оглас: 4041434
Објавен на: 16.10.2021, 10:31
1 / 11

SEAT IBIZA 1.4

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.11625
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


✅NOV UVOZ✅ SEAT IBIZA 1.4 16 V BENZIN 2008 GODINA FR OPREMA NAJAKA NA OVAJ MODEL KOLATA SEGA DONESENA SO VOZENJE VO PREFEKTNA SOSTOJBA FUL OPREMA AVTOMACKA KLIMA STO FUNKCIONIRA ABS ESPR 6ARBG ELETRIKA NA STAKLA 2 FABRICKI KLUCEVI 4NOVI GUMI SO ALUMINSKI BANDASI POTOPLNA ISPRAVNA SOSTOJBA REGISTRIRANA NA MK SO SERVIS NAPRAENA