Број на оглас: 4026112
Објавен на: 16.10.2021, 10:09
1 / 3

Gumi 275 45 20 Michelin letni

200 € Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
275
Висина:
45
Дијаметар:
20

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat cetiri gumi 275 45 20 Michelin letnu .. Super gumi .. Ne gi delam komplet samo cetiri gumi .
Cena: 200 evra
071682777
Joco vulkanizer - Saramzalino