1 / 12

Opel Astra H GTC 1.6 Benzin/Plin

3.200 € Цената не е фиксна
Марка
Opel
Модел
Astra
Година
2007
Гориво
Бензин / Плин
Километри
190000
Менувач
Рачен
Каросерија
Хеџбек
Боја
Сива
Регистрација
Македонска
Регистрирана до
09.2023
Сила на моторот
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија
Еуро 4

Се продава  Opel Astra H GTC 1.6 Benzin/Plin . За информации 072217627
-Купена од Италија од салон (прв газда).
-Реални 200000 километри.
-Колата се вози секојдневно и нема никаква забележка
-Седишта подесливи по висина и длабина
-Волан подеслив по висина и длабина
-Кожен салон
-Борд компјутер
-Фабричко радио со цд и навигација
-Команди на волан
-Клима која што одлично лади
-Греачи на ретровизори
-Електрика на ретровизори
-Електрика на стакла
-Греачи на седишта
-Парктроник
-Регистрирана, зелен картон до септември .2023 и винетка до 09.09.2023
-ABS/ASR/Sport
-Резервно тркало(ново) со сет за прва помош и алатки.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: